Product Overview
Important product information| Brand | Acer |
|---|---|
| Model / Series | Swift SF314-57G |
| Category | Laptop |
| Condition | Excellent |
| Processor | Core i5 10th Gen |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | SSD, NVMe SSD + 512 GB SSD |
| Graphics | NVIDIA GeForce MX250 + Intel UHD Graphics |
| Display | 14 inch / 8K |
| Operating System | Windows 11 |
| Battery Backup | Good backup |
| Warranty | Seller Warranty |
| Charger Included | Yes |
| Accessories | Original Charger, Laptop Bag, Mouse, Keyboard |
| Serial / Service Tag | 26YY5A_X |
