Product Overview
Important product information| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Model / Series | Lenovo i5 7th Gen |
| Category | Laptop |
| Condition | Good |
| Processor | 7th Gen |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | HDD + 1000 GB HDD |
| Graphics | NVIDIA GeForce 940MX + Intel HD Graphics 620 |
| Display | 14 inch / 8K |
| Operating System | Windows 10 |
| Battery Backup | Good backup |
| Warranty | Seller Warranty |
| Charger Included | Yes |
| Accessories | Original Charger, Laptop Bag, Mouse, Keyboard |
| Serial / Service Tag | 20HJKQ_F |
