Product Overview
Important product information| Brand | ASUS |
|---|---|
| Model / Series | DESKTOP-6S1CELB |
| Category | Laptop |
| Condition | Good |
| Processor | AMD AMD E2-7015 APU Other |
| RAM | 4 GB DDR3 |
| Storage | HDD + 512 GB HDD |
| Graphics | AMD Radeon R2 Graphics |
| Display | 13.3 inch / 4K UHD |
| Operating System | Windows 10 |
| Battery Backup | Good backup |
| Warranty | Seller Warranty |
| Charger Included | Yes |
| Accessories | Original Charger, Laptop Bag, Mouse, Keyboard |
