Product Overview
Important product information| Brand | ASUS |
|---|---|
| Model / Series | ASUS VivoBook |
| Category | Laptop |
| Condition | Good |
| Processor | Intel Core i3-10110U 10th Gen |
| RAM | 4 GB DDR4 |
| Storage | SSD + 256 GB SSD |
| Graphics | Intel UHD Graphics |
| Display | 13.3 inch / 8K |
| Operating System | Windows 11 |
| Battery Backup | Good |
| Charger Included | Yes |
| Accessories | Original Charger, Laptop Bag, Mouse, Keyboard |
