Product Overview
Important product information| Brand | Dell |
|---|---|
| Model / Series | DESKTOP-CVNUBFR |
| Category | Laptop |
| Condition | Good |
| Processor | Intel Core i3-7020U 7th Gen |
| RAM | 4 GB DDR4 |
| Storage | SSD + 256 GB SSD |
| Graphics | Intel HD Graphics 620 |
| Display | 15.6 inch / 4K UHD |
| Operating System | Windows 10 |
| Battery Backup | Good |
| Warranty | No Warranty |
| Accessories | Original Charger, Laptop Bag, Mouse, Keyboard |
