Product Overview
Important product information| Brand | Dell |
|---|---|
| Model / Series | Latitude 3480 |
| Category | Laptop |
| Condition | Like New |
| Processor | Intel Core i3 6th Gen |
| RAM | 4 GB DDR4 |
| Storage | HDD + 512 GB HDD |
| Graphics | Intel HD Graphics 520 |
| Display | 14 inch / 8K |
| Operating System | Windows 10 |
| Battery Backup | Good backup |
| Warranty | Seller Warranty |
| Charger Included | Yes |
| Accessories | Original Charger, Laptop Bag, Mouse, Keyboard |
| Serial / Service Tag | 306 |
