Product Overview
Important product information| Brand | Dell |
|---|---|
| Model / Series | Latitude E5450 |
| Category | Laptop |
| Condition | Good |
| Processor | Intel Core i5-5300U 5th Gen |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | SSD + 256 GB SSD |
| Graphics | Intel HD Graphics 5500 |
| Display | 14 inch / 4K UHD |
| Operating System | Windows 10 |
| Battery Backup | Good |
| Accessories | Original Charger, Laptop Bag, Mouse, Keyboard, Invoice |
