Product Overview
Important product information| Brand | HP |
|---|---|
| Model / Series | HP Laptop 15-da0xxx |
| Category | Laptop |
| Condition | Like New |
| Processor | Intel Core i3 7th Gen |
| RAM | 4 GB DDR4 |
| Storage | SSD + 256 GB SSD |
| Graphics | Intel HD Graphics 620 |
| Display | 15.6 inch / 8K |
| Operating System | Windows 10 |
| Battery Backup | Good backup |
| Warranty | Seller Warranty |
| Charger Included | Yes |
| Accessories | Original Charger, Laptop Bag, Mouse, Keyboard |
| Serial / Service Tag | 25SJYM_J |
