Product Overview
Important product information| Brand | HP |
|---|---|
| Model / Series | HP Laptop 15-db1xxx |
| Category | Laptop |
| Condition | Like New |
| Processor | AMD Ryzen 3 3300U Other |
| RAM | 4 GB DDR4 |
| Storage | HDD + 1000 GB HDD |
| Graphics | AMD Radeon Vega Mobile Graphics |
| Display | 15.6 inch / 4K UHD |
| Operating System | Windows 11 |
| Battery Backup | Good backup |
| Warranty | Seller Warranty |
| Charger Included | Yes |
| Accessories | Original Charger, Laptop Bag, Mouse, Keyboard |
| Serial / Service Tag | 240HOX_F |
