Product Overview
Important product information| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Model / Series | Lenovo IdeaPad 320-15ISK |
| Category | Laptop |
| Condition | Good |
| Processor | Intel Core i3-6006U 6th Gen |
| RAM | 4 GB DDR4 |
| Storage | SSD + 128 GB SSD |
| Graphics | HD Graphics |
| Display | 15.6 inch / 4K UHD |
| Operating System | Windows 10 |
| Battery Backup | Good backup |
| Warranty | Seller Warranty |
| Charger Included | Yes |
| Accessories | Original Charger, Laptop Bag, Mouse, Keyboard |
| Serial / Service Tag | 25BXQT_D |
