Product Overview
Important product information| Brand | Apple (MacBook) |
|---|---|
| Model / Series | MacBook Air 2017 |
| Category | Laptop |
| Condition | Good |
| Processor | Apple Core i5 |
| RAM | 8 GB DDR3 |
| Storage | SSD + 128 GB SSD |
| Graphics | Intel HD Graphics 6000 1536 MB |
| Display | 13.3 inch / 8K |
| Operating System | macOS |
| Battery Backup | 3 -4 Hur |
| Warranty | No Warranty |
| Accessories | Laptop Bag, Invoice |
